BASKETBOL

Altay Basketbol Şubesi İnternet Sitesi: http://altaybasketbol.org/anasayfa/

Altay Spor Kulübü, Basketbol Şubesi 2013-2014 Sezonunda EBBL'de yer almaktadır.

Türkiye Basketbol Erkekler Bölgesel Ligi’nde 3. senemiz.

A Takim 2013-2014

A Takim 2013-2014

A Takım Oyuncu Kadrosu

serv_icon22

1. Roman Tok – 1981 7. Necdet Ergüler – 1994
2. Can Mayruk – 1992 8. Ali Kanböre – 1995
3. Anıl Daniş Çeltek – 1993 9. Göktuğ Selek – 1995
4. Şahin Türkeli – 1993 10. Yusuf Demirci – 1995
5. Çağdaş Kandemir – 1993 11. Amaç Balkır – 1995
6. Sergen Ergül – 1994 12. Yiğit Balcı – 1996

 

Genç Takım

1. Ali Kanböre – 1995 8. Melih Güngör – 1996
2. Yiğit Balcı – 1996 9. Yekta Ay – 1996
3. Cem Özhakçıl – 1996 10. Mahmut Demirli – 1996
4. Batuhan Çakır – 1996 11. Batuhan Kala – 1996
5. Erçin Merter – 1996 12. Yiğit Kaan Pehlivan – 1997
6. Ege Yenigün – 1996 13. Sidar Özgül – 1997
7. Efe Şen – 1996 14. Emin Baran – 1997

Yıldız Takım

1. Berk At - 1998 7. Onur Akça – 1999
2. Umutcan Korkmaz - 1998 8. Mustafa Selçuk – 1999
3. Okan Şans Aylanç - 1998 9. İlhan Özkan – 1999
4. Ahmet Elmas - 1999 10. Mert Namsal – 1999
5. Batuhan Şedele - 1999 11. Yağız Pehlivan – 1999
6. Oğuzhan Duran - 1999 12. Haliscan Diren – 1999
  13. Kerem Davarcı – 1999

 Küçük Takım

1. Mert Özyeşilova – 2000 10. Bertuğ Turhan – 2001
2. Hasan Berk Uzunova – 2000 11. Emre Demir – 2001
3. Burak Topu – 2000 12. Alper Buğra Polat – 2001
4. Kaan Alagöz – 2000 13. Berkay İlber Tunakan – 2001
5. Bora Gülyağcı – 2000 14. Özgür Arslan – 2001
6. Melih Akbulut – 2001 15. Altuğ Büyüklale – 2001
7. Hasan Ölmez – 2001 16. Kaan Denizel – 2001
8. Utku Akdemir – 2001 17. Ali Kertooğulları – 2001
9. Hakan Çakır – 2001 18. Berkin Zeybek – 2001

 Minik Takım – A

1. Ziyacan Akdağ – 2002 9. Bora Körpe – 2002
2. Bora Mert Kademli-  2002 10. Berk Gökova – 2002
3. Boran Şekerci – 2002 11. Batuhan Taşkın – 2002
4. Emre Kurtoğlu – 2002 12. Batuhan Atamözer – 2002
5. Erkan Özcan – 2002 13. Hakan Özgür – 2002
6. Barış Alaçam – 2002 14. EminEfe Yavuz – 2002
7. Sertaç Özkafalı – 2002 15. Ataberk Yıldırım – 2003
8. Egemen Şener – 2002 16. Ata Yüksel – 2002
  17. Ali Pekcan – 2003

Minik Takım – B

1. Ahmet Engin – 2003 7. Mert Sert – 2003
2. Egemen Yeltepe – 2003 8. Ömer Demiralp – 2003
3. Efe Orbay Tekün – 2003 9. Gönenç Özdemir – 2003
4. Furkan Güldür – 2003 10. Emir Akar – 2003
5. Arda Çitaker – 2003 11. Haktan Türk – 2003
6. Ataberk Batmaz – 2003 12. Emirhan Yılmaz – 2003
  13. Korkut Ulaş Gazioğlu – 2003

 

TEKNİK KADRO



serv_icon

İdari Kadro:

Tamer Kanböre : Altay Basketbol Şube Sorumlusu
Birol Eyolcu : Altay Basketbol Şube Koordinatörü

Antrenörlerimiz:

Tayfun Tanrıkorur : Bölgesel & Genç Takım
Çağlar Çetinseller : Yıldız Takım
Hüseyin Çelik : Minik & Küçük Takım
Neslinur Eyolcu : Yardımcı Antrenör